Podle abecedy

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Podle abecedy

Příspěvekod Bič Boží » čtv 28. kvě 2015 11:00:26

Prosím tě admine, nešlo by alespoň v sekci videa dát možnost vyhledávání témat podle abecedy? To prohledávání, na jaké pozici téma je, je dost otravný. ;)

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Podle abecedy

Příspěvekod Admin » pát 03. črc 2015 14:40:06

Pokud si dobre vzpominam, tak to slo udelat komplet, ne pouze na jednu sekci.
A taky si vzpominam, ze to bylo dost slozity a do toho uz se mi poustet fakt nechce.
Pokud by se ale nasel nekdo ochotnej a znalej phpbb a chtel pomoct, tak rad poskytnu potrebny soubory k uprave.

PS: na funkci podekovani sem se taky dival a to je jeste hodne silene slozitejsi :o

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Podle abecedy

Příspěvekod Bič Boží » sob 04. črc 2015 10:01:55

Admin píše:Pokud si dobre vzpominam, tak to slo udelat komplet, ne pouze na jednu sekci.
A taky si vzpominam, ze to bylo dost slozity a do toho uz se mi poustet fakt nechce.
Pokud by se ale nasel nekdo ochotnej a znalej phpbb a chtel pomoct, tak rad poskytnu potrebny soubory k uprave.

PS: na funkci podekovani sem se taky dival a to je jeste hodne silene slozitejsi :o


Mnjo, to se nedá nic dělat, třeba někdy budeš mít čas i chuť to udělat ;) Pochybuju, že se někdo najde, kdo to udělá za tebe-já s tímto vůbec neumím, takže i kdybych chtěl, tak to nedám :roll:

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Podle abecedy

Příspěvekod Admin » sob 12. zář 2015 2:49:36

Zjistil sem, ze vyhledavani bylo uplne nefunkcni, tak sem se v tom pohrabal a ted uz vyhledava suprove, muzes testnout.
Da se vyhledavat i pouze v dane sekci (Obrazky, Videa atd.) a bere do jak s diakritikou, tak bez ni.
Ted uz si muzes v kazde sekci pomerne jednoduse najit jmenovite tu kterou hledas. ;)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host