Rosnička

Pítrs
Příspěvky: 163
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Rosnička

Příspěvekod Pítrs » čtv 23. dub 2020 15:07:43

Dnes byla v poledních zprávách nová rosnička? Uteklo mi jméno v titulku, ale v červených šatech jí to strašně seklo, krásná výbava pro dolňáky :slint , ale přes ten připitomělý náhubek (který jí rozkošně zlobil a padal) nebyla k poznání :-x

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14779
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Rosnička

Příspěvekod Bič Boží » pát 24. dub 2020 18:26:23

Pítrs píše:Dnes byla v poledních zprávách nová rosnička? Uteklo mi jméno v titulku, ale v červených šatech jí to strašně seklo, krásná výbava pro dolňáky :slint , ale přes ten připitomělý náhubek (který jí rozkošně zlobil a padal) nebyla k poznání :-x


Na kterým programu?

Pítrs
Příspěvky: 163
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Rosnička

Příspěvekod Pítrs » pát 24. dub 2020 18:30:50

Bič Boží píše:
Pítrs píše:Dnes byla v poledních zprávách nová rosnička? Uteklo mi jméno v titulku, ale v červených šatech jí to strašně seklo, krásná výbava pro dolňáky :slint , ale přes ten připitomělý náhubek (který jí rozkošně zlobil a padal) nebyla k poznání :-x


Na kterým programu?

Byly to polední zprávy na ČT1/24. Ale už jsem na to přišel, byla to Jarina Sochorová, měla stažené vlasy nahladko dozadu, tím pádem k nepoznání, v capech na fóru to tak zatím nemá nikde. Fakt jí to hrozně seklo :-) Takže omluva za planý poplach, ale boční záběry se ti určitě budou moc líbit :-D

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14779
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Rosnička

Příspěvekod Bič Boží » pát 24. dub 2020 18:40:36

Pítrs píše:
Bič Boží píše:
Pítrs píše:Dnes byla v poledních zprávách nová rosnička? Uteklo mi jméno v titulku, ale v červených šatech jí to strašně seklo, krásná výbava pro dolňáky :slint , ale přes ten připitomělý náhubek (který jí rozkošně zlobil a padal) nebyla k poznání :-x


Na kterým programu?

Byly to polední zprávy na ČT1/24. Ale už jsem na to přišel, byla to Jarina Sochorová, měla stažené vlasy nahladko dozadu, tím pádem k nepoznání, v capech na fóru to tak zatím nemá nikde. Fakt jí to hrozně seklo :-) Takže omluva za planý poplach, ale boční záběry se ti určitě budou moc líbit :-D


Aha, tak to jo, Jarina nevypadá vůbec zle a my dolňáci si u ní přijdem na svý ;) , jen by jí mohli dát víc prostoru místo těch chlapů


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host