ulozto

hogofogo
Příspěvky: 135
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

ulozto

Příspěvekod hogofogo » stř 29. lis 2023 8:17:49

Server uloz.to je mrtev,cest jeho pamatce.Co bude se zdejsi dtb,kdyz drtiva vetsina odkazu je prave na tento?Vubec by nevadilo,kdyby admin naznacil jak dale?! :o :o :o

Uživatelský avatar
Carlo89
Příspěvky: 8
Registrován: sob 27. čer 2020 9:27:32

Re: ulozto

Příspěvekod Carlo89 » stř 06. pro 2023 22:44:18

Rozhodně by bylo super, kdyby jsme si našli nový jediný alternativní zdroj, než to házet na milion různých. Já nevím, například fastshare. Ale může být i jiný. Prostě jeden ucelený :dekuji Když už tedy zase naše milovaná EU něco totálně pohnojila... :evil:

hogofogo
Příspěvky: 135
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

Re: ulozto

Příspěvekod hogofogo » čtv 07. pro 2023 20:37:51

Na EU se to svadi,je to pohodlny,pohnojili to,jako vzdy,cesti prdelolezci a bafunari.Bohuzel!! :-( :-( :-(

Uživatelský avatar
Carlo89
Příspěvky: 8
Registrován: sob 27. čer 2020 9:27:32

Re: ulozto

Příspěvekod Carlo89 » úte 12. pro 2023 19:18:04

hogofogo píše:Na EU se to svadi,je to pohodlny,pohnojili to,jako vzdy,cesti prdelolezci a bafunari.Bohuzel!! :-( :-( :-(


Víš, on je problém trochu někde jinde než v našich joudech. Je to problém v samotném působení v EU. Evropské směrnice a zákony , jsou nadřazeny našim zákonům! Vidíš tu kravinu?! Vše zavisí nad tím, jak se nějaký jouda v Bruselu vyspí a jakou kravinu navrhne a většina to odhlasuje. Pak nemusíme souhlasit, ale musíme to příjmout... Protože EU. Říká ti něco Digital Services Act (DSA)?? Něco si o tom nastuduj. Tahle naprosto zbytečná organizace totiž, aby bylo vidět že něco dělá, vydala jednotné nařízení o trhu digitálních služeb a o digitálních službách a zpřísnila autorská práva. Je to k smíchu, jelikož jejím prvořadým úkolem by měl být naprosto bezpečný digitální prostor, ale co to má společnýho s autorkým právem? To mě tedy fakt jako ohrožuje. Po této směrnici (nařízení) problém není jen v uložto ale v pomalu celé EU. V zemích ,které nejsou v EU tyhle problémy nemají.. Proč asi?

Tím neosravedlňuji naše bruselké horolezce, ti na to určitě kývli a velice rádi aby se zavděčili a dostali plaketu nebo metál! Ale někdo s tím musel přijít (DSA). Někdo to musel odsouhlasit! (bruselští zákonodárci) A i kdyby naši horolezci řekli ne, jak jsem zmínil výšše, zákony a směrnice, které jsou odhlasovány v Bruselu jsou nadřazeny našim zákonům. To je smutná realita. To je jeden z mnoha důvodů, proč jsem proti téhle diktátorké organizaci.
Samozřejmě jsou státy a politici, kteří si umí dupnout a je jim jedno, jestli nedostanou metal nebo plaketu. Například všemi nenáviděný Orbán. Ten si dupne, řekne ne, to není v zájmu mé země a je mi úplně jedno, jestli se na mě budete koukat skrz prsty. Ten se toho prostě nebojí. Taky je na něj kydaná špína kudy chodí.... Protože není správně povolnej. Ale politika sem úplně napatří a nechci to tedy nějak rozvádět více... ale zjisti si něco o tom, jak to v EU a v Bruselu funguje :) Budeš se divit...

hogofogo
Příspěvky: 135
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

Re: ulozto

Příspěvekod hogofogo » stř 13. pro 2023 15:21:56

To je mi vcelku jasne,spise me vytaci ta ceska predposranost,kdy jsme,v mnoha pripadech,papezstejsi nez papez :o :o :o

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 566
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: ulozto

Příspěvekod Admin » čtv 14. pro 2023 14:31:07

hogofogo píše:Server uloz.to je mrtev,cest jeho pamatce.Co bude se zdejsi dtb,kdyz drtiva vetsina odkazu je prave na tento?Vubec by nevadilo,kdyby admin naznacil jak dale?! :o :o :o

Tak nějak nechápu, proč bych se měl vyjadřovat ke konci uloz.to. Já skutečně uloz.to nevlastním.

Uživatelský avatar
Vassago
Moderátor
Příspěvky: 4236
Registrován: úte 28. črc 2015 20:19:29

Re: ulozto

Příspěvekod Vassago » sob 16. pro 2023 13:27:21

Mám takové dilema. Co dělát s nefunkčními odkazy? Všechny videa jsem měl na Uložto ... Mám to smazat? Opravit? A nebo nechat tak jak to je? Co budou dělat ostatní Moderátoři ??? 8-) 8-) 8-)

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14919
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: ulozto

Příspěvekod Bič Boží » sob 23. pro 2023 8:30:58

Vassago píše:Mám takové dilema. Co dělát s nefunkčními odkazy? Všechny videa jsem měl na Uložto ... Mám to smazat? Opravit? A nebo nechat tak jak to je? Co budou dělat ostatní Moderátoři ??? 8-) 8-) 8-)

Já to nechám jak je, to bych z toho zvencnul, abych to vše předělával, kdo něco bude chtít, ať si napíše PM, já to zkusím dát jinam...

Uživatelský avatar
Vassago
Moderátor
Příspěvky: 4236
Registrován: úte 28. črc 2015 20:19:29

Re: ulozto

Příspěvekod Vassago » čtv 28. pro 2023 9:32:25

Já bych musel opravit 2269 odkazů na videa :o . To je práce na rok :o . Ještě to promyslím a taky to zatím nechám tak jak to je. Ale vadí mi to ...

hogofogo
Příspěvky: 135
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

Re: ulozto

Příspěvekod hogofogo » pát 05. led 2024 19:35:16

Koukal jsem,chybi mi tu videa od Jolany Voldánové,Brindzákové Moniky,Soničky Šulakove....etc,etc.Nejaka videjka z drivejska mam,premyslim,zda udelat par topiku a ty nejlepsi sem pridat.Asi bych pohledal uploady,protahnul nektere vReveal-em a hodil sem.Byl by zajem? ;) ;)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů