Soňa Skoncová

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 566
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod Admin » pon 17. úno 2020 16:39:12

Bič Boží píše:
pito píše:Sonička je super.................... :slint :slint :slint :slint :slint



Vždycky byla famózní, nemohl bys ji sem dávat častěji? Stejně tak A. Orviskou?

U nás už Topstar Jojky nevysílají a IP adresy z ČR se k tomu nedostanou ani v archivu, takový poklad je nutné blokovat :lol: :lol: :evil: :evil:

Musis si sehnat slovenskou VPN. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14984
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod Bič Boží » úte 18. úno 2020 7:16:23

Admin píše:
Bič Boží píše:
pito píše:Sonička je super.................... :slint :slint :slint :slint :slint



Vždycky byla famózní, nemohl bys ji sem dávat častěji? Stejně tak A. Orviskou?

U nás už Topstar Jojky nevysílají a IP adresy z ČR se k tomu nedostanou ani v archivu, takový poklad je nutné blokovat :lol: :lol: :evil: :evil:

Musis si sehnat slovenskou VPN. :mrgreen:


Jó hochu, tak zdatnej ajťák nejsu, to se na to radši vyprdnu ;) Leda, že bys mně přispěl nějakou radou :-D

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 566
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod Admin » úte 18. úno 2020 11:50:35

Bič Boží píše:Jó hochu, tak zdatnej ajťák nejsu, to se na to radši vyprdnu ;) Leda, že bys mně přispěl nějakou radou :-D

To ja taky ne, zjednodusene receno te VPN server maskuje (pokud bys mel VPN server se slovenskou IP) jako by ses pripojoval ze Slovenska. :mrgreen:
Prohlizec Opera to ma zdarma primo v sobe, vic tady, ale zase tam asi nebudou mit zrovna slovenskou IP. Na to uz bys asi potreboval placenou verzi, vic tady. ;)

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14984
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod Bič Boží » stř 19. úno 2020 5:34:45

Admin píše:
Bič Boží píše:Jó hochu, tak zdatnej ajťák nejsu, to se na to radši vyprdnu ;) Leda, že bys mně přispěl nějakou radou :-D

To ja taky ne, zjednodusene receno te VPN server maskuje (pokud bys mel VPN server se slovenskou IP) jako by ses pripojoval ze Slovenska. :mrgreen:
Prohlizec Opera to ma zdarma primo v sobe, vic tady, ale zase tam asi nebudou mit zrovna slovenskou IP. Na to uz bys asi potreboval placenou verzi, vic tady. ;)


Aha dík, už su trochu víc v obraze, s tou Operou bych to mohl zkusit, oni mají blbci na JOJ blokovaný IP asi jen od nás, z německé IP ten archiv běží...takže i když nebude slovenská, mohlo by to klapnout...kdyžtak napíšu SZ 8-)

pito
Příspěvky: 1993
Registrován: ned 17. kvě 2015 12:43:48

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod pito » pon 15. čer 2020 22:10:38


Uživatelský avatar
shinter
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26. čer 2015 23:15:31

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod shinter » úte 23. úno 2021 21:44:26

Mám strašne málo času na to, aby som sem plnohodnotne pridával videá ako kedysi, ale prikladám link na už spracované videá, ktoré postupne dopĺňam:
https://ulozto.sk/m/robkoshinter/video/ ... a-skoncova

Uživatelský avatar
shinter
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26. čer 2015 23:15:31

Re: Soňa Skoncová

Příspěvekod shinter » pon 07. lis 2022 13:59:25

Mám vyrobené nové videá, prikladám link kde sa k nim dá dostať, tak nech sa páči, sťahujte a užívajte ;)
https://ulozto.sk/folder/SaJ4nHhSk30u#! ... MIDmWuZN==


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: paldo a 95 hostů