Hana Scharffová

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod Admin » stř 21. říj 2020 16:08:02

Měla by trochu přibrat, začíná vypadat jak anorektička. :roll:

beaver
Příspěvky: 160
Registrován: úte 21. led 2020 14:42:44

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod beaver » stř 21. říj 2020 18:25:02

Admin píše:Měla by trochu přibrat, začíná vypadat jak anorektička. :roll:


proč "začíná"? Vypadá tak dávno, společně s Vítovou z Novy jsou typickou ukázkou hraniční anorexie a měly by být ukazovány jako krajní mez ... ještě kilo dolů a jsou příšernost a odstrašující případy. Tolik reportáží televize dělaly o nevhodnosti vychrtlin pro předvádění mody a H.S.+ I.V. mají tolik prostoru prezentovat stejný nezdravý vzhled ...

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod marekg » stř 21. říj 2020 18:36:24

beaver píše:
Admin píše:Měla by trochu přibrat, začíná vypadat jak anorektička. :roll:


proč "začíná"? Vypadá tak dávno, společně s Vítovou z Novy jsou typickou ukázkou hraniční anorexie a měly by být ukazovány jako krajní mez ... ještě kilo dolů a jsou příšernost a odstrašující případy. Tolik reportáží televize dělaly o nevhodnosti vychrtlin pro předvádění mody a H.S.+ I.V. mají tolik prostoru prezentovat stejný nezdravý vzhled ...


Já s tím nemám problém. Hanka je jediná, kdo z toho početnýho ženskýho osazenstva, který ještě nedávno uvádělo Horizont, zbyl. Všechny ostatní buď z ČT odešly, nebo se přesunuly k redakční práci, nebo přestoupily do jiných pořadů. Takže, za mně víc Hanky a míň Šponarů, Zavadilů a spol.

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod Admin » stř 21. říj 2020 18:50:27

marekg píše:
beaver píše:
Admin píše:Měla by trochu přibrat, začíná vypadat jak anorektička. :roll:


proč "začíná"? Vypadá tak dávno, společně s Vítovou z Novy jsou typickou ukázkou hraniční anorexie a měly by být ukazovány jako krajní mez ... ještě kilo dolů a jsou příšernost a odstrašující případy. Tolik reportáží televize dělaly o nevhodnosti vychrtlin pro předvádění mody a H.S.+ I.V. mají tolik prostoru prezentovat stejný nezdravý vzhled ...


Já s tím nemám problém. Hanka je jediná, kdo z toho početnýho ženskýho osazenstva, který ještě nedávno uvádělo Horizont, zbyl. Všechny ostatní buď z ČT odešly, nebo se přesunuly k redakční práci, nebo přestoupily do jiných pořadů. Takže, za mně víc Hanky a míň Šponarů, Zavadilů a spol.

Já s tím taky nemám problém (i když se mi to nelíbí, mám radši pěkné oblé ženské tvary :mrgreen: ), ale myslím si, že časem by mohla mít problém hlavně ona, a to zdravotní. Tohle opravdu nevypadá zdravě. A s tou Vítovou souhlasím taky, už jsem na to upozorňoval dřív. Jinak jsem si všiml i mé nejoblíbenější zde, R. Czadernové, ta mi poslední dobou připadá taky dost pohublá.

jogy
Příspěvky: 274
Registrován: pon 18. pro 2017 15:11:04

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod jogy » stř 21. říj 2020 19:16:24

Moj nàzor aj keď len moj ma svoj sexeepiíl ale tak vidiet ju bez šatiček taak nooooo neviem to asi nie....

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14806
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod Bič Boží » stř 21. říj 2020 19:49:31

Mně se líbí, nějaké kilčo navíc by se sneslo, ale ke kostitřasce má daleko... ;)

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod Admin » čtv 22. říj 2020 3:40:28

Chlapi celkem mě překvapujete, tohle se vám jako fakt líbí? Hlavně když vidím ten druhý náhled, tak takhle ji potkat někde pozdě večer, tak mě asi neproberou. Tohle s ženskou krásou opravdu nemá nic společného. Nevím kolik má let, ale tady vypadá opravdu hodně staře... Samožřejmě nechci nikomu nic vnucovat, každý má jiný vkus, ale tohle mi přijde fakt trošku mimo, aspoň dle mého pohledu.

PS: možná obrázky hodně klamou, já zase tak ČT24 nelseduju, max se mrknu občas na zprávy, ale že by až tak kamera klamala?

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod marekg » čtv 22. říj 2020 11:24:08

Admin píše:Chlapi celkem mě překvapujete, tohle se vám jako fakt líbí? Hlavně když vidím ten druhý náhled, tak takhle ji potkat někde pozdě večer, tak mě asi neproberou. Tohle s ženskou krásou opravdu nemá nic společného. Nevím kolik má let, ale tady vypadá opravdu hodně staře... Samožřejmě nechci nikomu nic vnucovat, každý má jiný vkus, ale tohle mi přijde fakt trošku mimo, aspoň dle mého pohledu.

PS: možná obrázky hodně klamou, já zase tak ČT24 nelseduju, max se mrknu občas na zprávy, ale že by až tak kamera klamala?


Podle https://cs.wikipedia.org/wiki/Hana_Scharffov%C3%A1, kde je jen uvedeno k narození :"v druhé polovině 70.let" předpokládám, že jí bude +/- 45.

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod marekg » úte 03. lis 2020 7:59:55


Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Hana Scharffová

Příspěvekod marekg » stř 04. lis 2020 18:20:02



Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sirc a 102 hostů