Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Foot Lover
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Foot Lover » stř 11. led 2023 8:07:35

Verunce to moc sluší! V Ostravĕ jsou v DR aspoň jakz takž normální, co se týká oblékání moderátorek, btnĕnské DR z tohoto pohledu opravdu bizár...

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14973
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Bič Boží » stř 11. led 2023 8:47:43

Foot Lover píše:Verunce to moc sluší! V Ostravĕ jsou v DR aspoň jakz takž normální, co se týká oblékání moderátorek, btnĕnské DR z tohoto pohledu opravdu bizár...


No, už je to taky horší než to bývalo, ale pořád jsou v Ostravě o parník někde jinde než v katastrofálním Brně :-(

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14973
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Bič Boží » stř 26. dub 2023 11:22:51


Foot Lover
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Foot Lover » ned 02. črc 2023 0:33:03

S krásným letním počasím, snad i sexy Verunka nechá potĕšit mužské oko. Uvidíme v příštím týdnu... ;)

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14973
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Bič Boží » ned 02. črc 2023 4:48:12

Foot Lover píše:S krásným letním počasím, snad i sexy Verunka nechá potĕšit mužské oko. Uvidíme v příštím týdnu... ;)


To by mohla, ale trochu se bojím, že to nevyjde :-(

Foot Lover
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Foot Lover » ned 02. črc 2023 10:30:36

Také mám obavu, že to nevýjde. Mám pocit, že ostravské studio DR začíná stagnovat, co se krásy holek týče. Verunka i Petra jsou krásné ženy, kdy jindy, když ne teď, by mĕla jejich krása rozzářit TV obrazovku? Klidnĕ ať zvýší ČT televizní poplatky, hlavnĕ, když budou mít Verunka, Petra a spol. letní šatičky a sandálky, vždyť je to do nebe volající hřích, mučit tak hezké holky v kalhotách, kostýmech, dlouhých šatech. :-x

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:S krásným letním počasím, snad i sexy Verunka nechá potĕšit mužské oko. Uvidíme v příštím týdnu... ;)


To by mohla, ale trochu se bojím, že to nevyjde :-(

Pítrs
Příspěvky: 162
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Pítrs » ned 02. črc 2023 16:51:56

Foot Lover píše:Také mám obavu, že to nevýjde. Mám pocit, že ostravské studio DR začíná stagnovat, co se krásy holek týče. Verunka i Petra jsou krásné ženy, kdy jindy, když ne teď, by mĕla jejich krása rozzářit TV obrazovku? Klidnĕ ať zvýší ČT televizní poplatky, hlavnĕ, když budou mít Verunka, Petra a spol. letní šatičky a sandálky, vždyť je to do nebe volající hřích, mučit tak hezké holky v kalhotách, kostýmech, dlouhých šatech. :-x

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:S krásným letním počasím, snad i sexy Verunka nechá potĕšit mužské oko. Uvidíme v příštím týdnu... ;)


To by mohla, ale trochu se bojím, že to nevyjde :-(

Ono jde taky o to, že kombinují studio a exteriér. V předělech musí mezi nimi přebíhat a to jde na podpadcích těžko. Když budou venku, tak jim bude zima, a vevnitř je nenachají, když je hezky. Takže pochybuju, že se objeví něco reprezentativnějšího, ať už to bude v Ostravě nebo v Brně.

Foot Lover
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Foot Lover » úte 04. črc 2023 9:42:04

Tak a Verunka nám odchází na mateřskou... Moc jí přeji, ať je šťastná! Ale bude mnĕ v DR chybĕt!!☹

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14973
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Bič Boží » úte 04. črc 2023 11:40:22

Foot Lover píše:Tak a Verunka nám odchází na mateřskou... Moc jí přeji, ať je šťastná! Ale bude mnĕ v DR chybĕt!!☹


Zdála se mně těhotná - bříško už bylo vidět...už se s ní rozloučili?

Foot Lover
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Veronika Kadeřábková (Poláčková)

Příspěvekod Foot Lover » úte 04. črc 2023 14:56:18

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Tak a Verunka nám odchází na mateřskou... Moc jí přeji, ať je šťastná! Ale bude mnĕ v DR chybĕt!!☹


Zdála se mně těhotná - bříško už bylo vidět...už se s ní rozloučili?


Ano, dnes se s ní loučili, dostala kytku, zatleskali jí... Nĕjak nám ty sympatické, nohaté moderátorky z obrazovky mizí...


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 33 hostů