Lucie Křížková-Váchová

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15234
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Bič Boží » čtv 02. kvě 2024 6:23:21

Krásná Lucka jednou za uherský rok ukázala své krásné nožky...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://webshare.cz/#/file/Pb9U2TfJBQ/l ... 080424-mp4

Foot Lover
Příspěvky: 216
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Foot Lover » úte 13. srp 2024 5:48:35

Téééda, koukám, že zázraky se občas opravdu dĕjí! Vždyť má nádherné nohy, tak proč je nedá na obdiv? Já se tedy pokochám rád! A nemusím to psát jen o Lucce! Katka, Bára, Martina, Petra... holky se sexy nohama od prstíků po stehýnka a místo, aby daly na obdiv své přednosti, tak je skrývají. Katka se nebojí a dá své nožky na obdiv i v krátké sukýnce. Snad bude inspirací pro ostatní!

Bibo1414
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. srp 2017 9:24:00

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Bibo1414 » pon 02. zář 2024 14:15:04

Pevně doufám , že dnes někdo nahrával . Lucka po 100 letech v celé své kráse :dekuji

Foot Lover
Příspěvky: 216
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Foot Lover » pon 02. zář 2024 14:31:39

Tak dneska ve studiu Sama Doma vybouchla bomba! :o :o Upřímnou soustrast všem puritánům! Tu nálož odpálila sama Lucka! Snad poprvé v SD ukázala své pĕstĕné bosé skvosty❤ v sexy letních sandálcích :thx :dekuji a k tomu své nádherné dlouhé nohy!❤ LUCKO, DÍKY MOC! A ještĕ byla Lucka samý úsmĕv. Pokud jí nĕkdo zakazoval se takto sexy oblékat a obouvat, tak je to na pár facek a tučné odškodné! Mĕl jsem pocit, že i kamery se kochaly víc, než obvykle. Kdo umíte tapetovat, pusťte se tady do toho, prosím. 8-) Přál bych si, aby Lucka stihla do pátku k dalšímu odpálení bomby vyhecovat i Báru! 8-)

fibicz
Příspěvky: 72
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod fibicz » pon 02. zář 2024 17:45:55

Ty kráso, fakt luxus :o . Hodně příjemné překvapení po pauze :thx .

Pítrs
Příspěvky: 168
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Pítrs » pon 02. zář 2024 17:50:31

Foot Lover píše:Tak dneska ve studiu Sama Doma vybouchla bomba! :o :o Upřímnou soustrast všem puritánům! Tu nálož odpálila sama Lucka! Snad poprvé v SD ukázala své pĕstĕné bosé skvosty❤ v sexy letních sandálcích :thx :dekuji a k tomu své nádherné dlouhé nohy!❤ LUCKO, DÍKY MOC! A ještĕ byla Lucka samý úsmĕv. Pokud jí nĕkdo zakazoval se takto sexy oblékat a obouvat, tak je to na pár facek a tučné odškodné! Mĕl jsem pocit, že i kamery se kochaly víc, než obvykle. Kdo umíte tapetovat, pusťte se tady do toho, prosím. 8-) Přál bych si, aby Lucka stihla do pátku k dalšímu odpálení bomby vyhecovat i Báru! 8-)

Mno, koukni do archivu ČT na díl z 9. dubna, čas 49:00 a převrátíš stůl :lol: :lol: :lol:

Foot Lover
Příspěvky: 216
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Foot Lover » stř 04. zář 2024 12:49:06

Lucka dnes ve žluté, nádherný pohled a naštĕstí návrat k pondĕlku! Moc ji to sluší! Jen škoda tĕch lodiček, letní sandálky, jako v pondĕli, by byly TOP! :slint Ale celkovĕ opravdu BOMBA!!❤ Kéž by to tak šlo častĕji! DÍKY, LUCKO! :dekuji

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 572
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Admin » stř 04. zář 2024 12:57:33

Foot Lover píše:Lucka dnes ve žluté, nádherný pohled a naštĕstí návrat k pondĕlku! Moc ji to sluší! Jen škoda tĕch lodiček, letní sandálky, jako v pondĕli, by byly TOP! :slint Ale celkovĕ opravdu BOMBA!!❤ Kéž by to tak šlo častĕji! DÍKY, LUCKO! :dekuji

To jsou nohy :slint
Snad až po zem... :mrgreen:

EDIT: jen mě zaráží, že jí prošla v ČT tahle "délka" sukýnky :roll:

fibicz
Příspěvky: 72
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod fibicz » stř 04. zář 2024 15:59:59

Admin píše:
Foot Lover píše:Lucka dnes ve žluté, nádherný pohled a naštĕstí návrat k pondĕlku! Moc ji to sluší! Jen škoda tĕch lodiček, letní sandálky, jako v pondĕli, by byly TOP! :slint Ale celkovĕ opravdu BOMBA!!❤ Kéž by to tak šlo častĕji! DÍKY, LUCKO! :dekuji

To jsou nohy :slint
Snad až po zem... :mrgreen:

EDIT: jen mě zaráží, že jí prošla v ČT tahle "délka" sukýnky :roll:


Prošlo to, jelikož to jsou kraťásky, ale nemění ti nic na faktu, že jsou ty nohy fakt luxusní :slint .

Foot Lover
Příspěvky: 216
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Lucie Křížková-Váchová

Příspěvekod Foot Lover » stř 04. zář 2024 23:17:14

Taky jsem zíral, že to prošlo! Ještĕ otevřené secy botičky,jako v pondĕlí a je to naprostá fantazie! :dekuji A krásná Barunka se snad taky hecne! Lucce patří velké podĕkování, škoda, že se neodvázalá dříve! Každopádnĕ nasadila laťku proklarĕ vysoko! Za mĕ potlesk za odvahu a třeba se v Sama Doma prolomí ledy!❤


Admin píše:
Foot Lover píše:Lucka dnes ve žluté, nádherný pohled a naštĕstí návrat k pondĕlku! Moc ji to sluší! Jen škoda tĕch lodiček, letní sandálky, jako v pondĕli, by byly TOP! :slint Ale celkovĕ opravdu BOMBA!!❤ Kéž by to tak šlo častĕji! DÍKY, LUCKO! :dekuji

To jsou nohy :slint
Snad až po zem... :mrgreen:

EDIT: jen mě zaráží, že jí prošla v ČT tahle "délka" sukýnky :roll:


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů