Markéta Konvičková

Uživatelský avatar
Vassago
Moderátor
Příspěvky: 5212
Registrován: úte 28. črc 2015 20:19:29

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Vassago » pát 04. říj 2019 11:11:10


Uživatelský avatar
Vassago
Moderátor
Příspěvky: 5212
Registrován: úte 28. črc 2015 20:19:29

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Vassago » ned 20. říj 2019 6:19:53

MÁM CHUŤ ŽÍT - HD má verze (2019) - ( UNCENSORED )
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://uloz.to/file/WA4PGcoBhiPC/marke ... e-2019-avi
heslo: 12345

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Admin » ned 20. říj 2019 14:26:15

Vassago píše:MÁM CHUŤ ŽÍT - HD má verze (2019) - ( UNCENSORED )
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://uloz.to/file/WA4PGcoBhiPC/marke ... e-2019-avi
heslo: 12345

Proč je tam to UNCENSORED? Jako že nebylo cenzurováno, protože není co cenzurovat? :mrgreen:
Myslel jsem, že tam bude vidět to rozkostičkované z předchozího příspěvku, to by ale asi dlouho nevydrželo na obyčejném uloz.to.

Uživatelský avatar
Vassago
Moderátor
Příspěvky: 5212
Registrován: úte 28. črc 2015 20:19:29

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Vassago » pon 21. říj 2019 20:16:42

Admin píše:
Vassago píše:MÁM CHUŤ ŽÍT - HD má verze (2019) - ( UNCENSORED )
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://uloz.to/file/WA4PGcoBhiPC/marke ... e-2019-avi
heslo: 12345

Proč je tam to UNCENSORED? Jako že nebylo cenzurováno, protože není co cenzurovat? :mrgreen:
Myslel jsem, že tam bude vidět to rozkostičkované z předchozího příspěvku, to by ale asi dlouho nevydrželo na obyčejném uloz.to.


No jo nějak jsem to nedomyslel :? Nechtěl jsem nikoho mystifikovat . Já to jen prostříhal protože nenávidím kostičky :-x

Pítrs
Příspěvky: 163
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Pítrs » pát 15. led 2021 18:23:18

Měl jsem dnes halušky nebo Markéta moderovala SaDo? Zahlédl jsem to jen v rychlosti, ale jestli to byla ona, tak jí to fakt seklo. Už aby ty roušky šly někam do pr... :-x

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Bič Boží » pát 15. led 2021 18:35:19

Pítrs píše:Měl jsem dnes halušky nebo Markéta moderovala SaDo? Zahlédl jsem to jen v rychlosti, ale jestli to byla ona, tak jí to fakt seklo. Už aby ty roušky šly někam do pr... :-x


Byla to ona, od novýho roku je novou moderátorkou Sama Doma z Ostravy... zatím byla dvakrát - jednou v upoutávce v Dobrým ránu a jednou v SaDo a pokaždý měla mini :slint :slint ...za mě zatím za jedna :-D

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod marekg » pát 15. led 2021 19:40:23

Bič Boží píše:
Pítrs píše:Měl jsem dnes halušky nebo Markéta moderovala SaDo? Zahlédl jsem to jen v rychlosti, ale jestli to byla ona, tak jí to fakt seklo. Už aby ty roušky šly někam do pr... :-x


Byla to ona, od novýho roku je novou moderátorkou Sama Doma z Ostravy... zatím byla dvakrát - jednou v upoutávce v Dobrým ránu a jednou v SaDo a pokaždý měla mini :slint :slint ...za mě zatím za jedna :-D


Já to spíš beru jako totální selhání ČT. Místo toho, aby se snažili najít někoho z vlastních řad, tak spoléhají na externisty. Měli tam nechat Petru.A to, že M.K. měla dnes e svým prvním vysílání krátký šaty, to IMO nic neznamená. Ty měla P.E.V. při svým prvním moderování SaDo taky. A teď má samý hábity a kalhoty, takže..

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Bič Boží » pát 15. led 2021 19:47:30

marekg píše:
Bič Boží píše:
Pítrs píše:Měl jsem dnes halušky nebo Markéta moderovala SaDo? Zahlédl jsem to jen v rychlosti, ale jestli to byla ona, tak jí to fakt seklo. Už aby ty roušky šly někam do pr... :-x


Byla to ona, od novýho roku je novou moderátorkou Sama Doma z Ostravy... zatím byla dvakrát - jednou v upoutávce v Dobrým ránu a jednou v SaDo a pokaždý měla mini :slint :slint ...za mě zatím za jedna :-D


Já to spíš beru jako totální selhání ČT. Místo toho, aby se snažili najít někoho z vlastních řad, tak spoléhají na externisty. Měli tam nechat Petru.A to, že M.K. měla dnes e svým prvním vysílání krátký šaty, to IMO nic neznamená. Ty měla P.E.V. při svým prvním moderování SaDo taky. A teď má samý hábity a kalhoty, takže..


Nebuď pesimista, naděje umírá poslední ;) ...Konvička není Eliáš. Petra to podle mě nechtěla dělat, asi má i jiný aktivity, tak vyplnila jen prázdnou dobu...a buďme rádi, že vzali někoho externího, nebo by to musel moderovat nějakej chlap, jelikož holek se na ČT nějak přestává dostávat - upřednostňování kravaťáků zde nebere konce :?

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod marekg » pát 15. led 2021 20:05:36

Tak já myslím , že při troše snahy by jí ve vlastních řadách našli - třeba Evu Šimčíkovou ;)

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Markéta Konvičková

Příspěvekod Bič Boží » pát 15. led 2021 20:12:03

marekg píše:Tak já myslím , že při troše snahy by jí ve vlastních řadách našli - třeba Evu Šimčíkovou ;)

No, ale v tom právě je ten problém, ta snaha prostě není... :-(


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 18 hostů