Soňa Baranová

Foot Lover
Příspěvky: 192
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pon 09. lis 2020 21:50:04

K žádné zmĕnĕ nedojde. Fanatičtí příznivci této dvojice, zaplavují facebook DR chvalozpĕvy, takže tĕžko se nĕco zmĕní. Navíc obĕ ostravské moderátorské dvojice, aspoň tak to na mĕ působí, jsou tam jen do počtu, aby si ta brnĕnská - upřednostňovaná, na chvíli vydechla. Jen dvojice Baranová - Blaho tam bývá kolikrát dva týdny v kuse.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14859
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pon 09. lis 2020 22:06:39

Změna nebude, to by leda někdo z nich musel umřít (teda ne že bych to někomu přál), jsou populární u babiček atd., a to je hlavní cílová skupina tohoto pořadu, bych řekl :o

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » pon 09. lis 2020 23:07:57

Bič Boží píše:Změna nebude, to by leda někdo z nich musel umřít (teda ne že bych to někomu přál), jsou populární u babiček atd., a to je hlavní cílová skupina tohoto pořadu, bych řekl :o


Nejen u babiček. I u mladejch mamin, podle toho, co jsem viděl na FB pořadu. Je to opravdu "zážitek" pročítat si ty nekritický chvalozpěvy na adresu téhle dvojice. A urážky směřovaný těm, kdo si dovolí je kritizovat. To opravdu hraničí už s fanatismem. Já mám pocit, že čím debilněji se tahle dvojice tváří do kamery, tim víc tyhle exempláře hýkají nadšením :roll:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14859
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 10. lis 2020 6:35:25

Dnes má Soňa červenopuntíkatou zástěru a na nohách kecky, vylepšila to červenými nehtíky, ale i tak je to bída, co nestojí za nahrávání...o Blahovi ani nemluvím.
Fanatismu obdivovatelů se fakt divím...

Foot Lover
Příspěvky: 192
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » úte 10. lis 2020 8:32:54

Dnes taky bomba, chybí tomu ten správný doplnĕk, který by tomu dal punc - vařečka v Soninĕ ruce. :lol: Zítra to tipuji na župan a natáčky. Soňa v sebetrýznĕní nemá konkurenci! 8-)

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14859
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 10. lis 2020 12:37:47

Foot Lover píše:Dnes taky bomba, chybí tomu ten správný doplnĕk, který by tomu dal punc - vařečka v Soninĕ ruce. :lol: Zítra to tipuji na župan a natáčky. Soňa v sebetrýznĕní nemá konkurenci! 8-)


:-D :-D :-D Ač jsem vždy Soňu měl rád, musím souhlasit...

fibicz
Příspěvky: 69
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod fibicz » úte 10. lis 2020 19:48:18

Včera jsem ji zahlédl v soutěži Kde domov můj? a byla taková zvláštní. Pořád se jen tak blbě usmívala a některých otázek vůbec netušila o co jde. Její oblečení bylo taky takové zvláštní. Fakt nevím co se s ní stalo...

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14859
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 10. lis 2020 20:27:58

fibicz píše:Včera jsem ji zahlédl v soutěži Kde domov můj? a byla taková zvláštní. Pořád se jen tak blbě usmívala a některých otázek vůbec netušila o co jde. Její oblečení bylo taky takové zvláštní. Fakt nevím co se s ní stalo...


Taky nevím :? ....zblbla? Co dělala v soutěži? To přece uvádí Háma,ne?

fibicz
Příspěvky: 69
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod fibicz » úte 10. lis 2020 20:38:49

Bič Boží píše:
fibicz píše:Včera jsem ji zahlédl v soutěži Kde domov můj? a byla taková zvláštní. Pořád se jen tak blbě usmívala a některých otázek vůbec netušila o co jde. Její oblečení bylo taky takové zvláštní. Fakt nevím co se s ní stalo...


Taky nevím :? ....zblbla? Co dělala v soutěži? To přece uvádí Háma,ne?


Byla jako soutěžící a soutěžila pro dobrou věc, prostě charita.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14859
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 10. lis 2020 20:45:56

fibicz píše:
Bič Boží píše:
fibicz píše:Včera jsem ji zahlédl v soutěži Kde domov můj? a byla taková zvláštní. Pořád se jen tak blbě usmívala a některých otázek vůbec netušila o co jde. Její oblečení bylo taky takové zvláštní. Fakt nevím co se s ní stalo...


Taky nevím :? ....zblbla? Co dělala v soutěži? To přece uvádí Háma,ne?


Byla jako soutěžící a soutěžila pro dobrou věc, prostě charita.


Tak to jo...to muselo vypadat...a Blaho taky soutěžil? To muselo být fiasko charita necharita ;)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Vassago a 154 hostů