Soňa Baranová

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14927
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 25. srp 2023 16:56:05

Admin píše:
sirc píše:A máte to. Zkritizovali jste letní outfit, tak se zase vrátila k pytlům. 8-)

Přesně :mrgreen:


A po včerejším zeleném pytli, dnes žlutej pytel....a pomalovaná buzna z počasí jí to pochválí....ach jo, kam to spěje :?

Foot Lover
Příspěvky: 194
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » čtv 01. úno 2024 11:21:11

To mĕla dnes Soňa na sobĕ vážnĕ tak úžasné šaty, že jsou z toho na FB DR všichni paf? Já si nemůžu pomoc, ale nic tak svĕtoborného jsem nevidĕl
... :?

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14927
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » čtv 01. úno 2024 15:48:08

Foot Lover píše:To mĕla dnes Soňa na sobĕ vážnĕ tak úžasné šaty, že jsou z toho na FB DR všichni paf? Já si nemůžu pomoc, ale nic tak svĕtoborného jsem nevidĕl
... :?



Obrázek Obrázek Obrázek
To jako myslí tenhle hadr? Kdyby jí bylo 60, tak jo, ale mladá holka je v tom jak v pytli...

Opeth33
Příspěvky: 105
Registrován: stř 15. dub 2020 23:20:18

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Opeth33 » čtv 01. úno 2024 17:58:15

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:To mĕla dnes Soňa na sobĕ vážnĕ tak úžasné šaty, že jsou z toho na FB DR všichni paf? Já si nemůžu pomoc, ale nic tak svĕtoborného jsem nevidĕl
... :?



Obrázek Obrázek Obrázek
To jako myslí tenhle hadr? Kdyby jí bylo 60, tak jo, ale mladá holka je v tom jak v pytli...
dostal jsem zprávu přímo z české televize že moderátorku obléká kostýmerka která ji určuje co kdy bude mít na sobě.

sirc
Příspěvky: 5
Registrován: stř 01. črc 2015 13:33:38

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod sirc » čtv 01. úno 2024 20:57:28

Moderátoři si mohou zvolit svůj styl a SB se tak nevkusně obléká i v civilu.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14927
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 02. úno 2024 11:43:38

sirc píše:Moderátoři si mohou zvolit svůj styl a SB se tak nevkusně obléká i v civilu.


...strašidlo...

Foot Lover
Příspěvky: 194
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pát 26. dub 2024 13:21:17

Nemůžu si pomoci, ale jak vidím ve studiu tuhle sluníčkářsky přeslazenou dvojici dobro*erů B+B, vaří se ve mnĕ krev. Nechápu, jak to nĕkdo vydrží sledovat po celé vysílání DR a ještĕ od pondĕlí do pátku... :shock: :shock: :shock:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14927
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 26. dub 2024 14:14:58

Foot Lover píše:Nemůžu si pomoci, ale jak vidím ve studiu tuhle sluníčkářsky přeslazenou dvojici dobro*erů B+B, vaří se ve mnĕ krev. Nechápu, jak to nĕkdo vydrží sledovat po celé vysílání DR a ještĕ od pondĕlí do pátku... :shock: :shock: :shock:


Jj, nedá se na ně dívat...a taková byla Soňa hezká a sympatická holka...teď už je z ní sluníčkářská háre krišna...a o Blahovi raději ani nemluvím, ten byl blbcem odjakživa :?

fibicz
Příspěvky: 70
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod fibicz » pát 26. dub 2024 15:39:49

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Nemůžu si pomoci, ale jak vidím ve studiu tuhle sluníčkářsky přeslazenou dvojici dobro*erů B+B, vaří se ve mnĕ krev. Nechápu, jak to nĕkdo vydrží sledovat po celé vysílání DR a ještĕ od pondĕlí do pátku... :shock: :shock: :shock:


Jj, nedá se na ně dívat...a taková byla Soňa hezká a sympatická holka...teď už je z ní sluníčkářská háre krišna...a o Blahovi raději ani nemluvím, ten byl blbcem odjakživa :?


Přesně. A Sama doma stojí taky za starou bačkoru. L. Křížková má buď gaťata nebo sukni až na zem, jak stará panna.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14927
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 26. dub 2024 19:42:17

fibicz píše:
Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Nemůžu si pomoci, ale jak vidím ve studiu tuhle sluníčkářsky přeslazenou dvojici dobro*erů B+B, vaří se ve mnĕ krev. Nechápu, jak to nĕkdo vydrží sledovat po celé vysílání DR a ještĕ od pondĕlí do pátku... :shock: :shock: :shock:


Jj, nedá se na ně dívat...a taková byla Soňa hezká a sympatická holka...teď už je z ní sluníčkářská háre krišna...a o Blahovi raději ani nemluvím, ten byl blbcem odjakživa :?


Přesně. A Sama doma stojí taky za starou bačkoru. L. Křížková má buď gaťata nebo sukni až na zem, jak stará panna.


Sama doma je po odchodu Jany Havrdové taky tragédie, Katka, co ji nahradila je neslaná nemastná, furt v plandavých hadrách...Lucka Váchová asi dostala od starýho po návratu z krimu ultimátum, aby se oblíkala jako jeptiška, což dodržuje, a pak tam zbývá jen Petra, která je úžasná, ale taky málo odvážná něco ukázat...
No a regionální Sama doma z Brna i O-vy jsou otřes, nevýrazný moderátorky v hadrách od popelnic...kde jsou ty časy Soni Šulákové a Terezy Stýblové.... :roll: :evil:


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 hostů