Soňa Baranová

Foot Lover
Příspěvky: 191
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » sob 24. pro 2022 17:21:48

Tak jsem se podíval na onen zábĕr z 22.12. v 6:40 a připomnĕlp mnĕ to staré dobré časy sexy Soni. Soni to vážnĕ moc slušelo, kdybych se díval to ráno na přímý přenos, myslel bych si, že se mnĕ to jen zdá. Ono to prostĕ jde a ne, že ne!

hogofogo
Příspěvky: 133
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod hogofogo » ned 25. pro 2022 22:29:42

marekg píše:
hogofogo píše:Dulezite je,ze Monika Brindzáková bude na ocich,alespon maly(a skvostny)zavan starych,dobrych,casu :dekuji :dekuji :dekuji


To, že vybrali někoho, kdo má s moderováním DR zkušenosti z minulosti, je chvályhodnej krok.

Jen doufám, že tenhle outfit: https://www.facebook.com/photo?fbid=527 ... 2755725104 není malou ochutnávkou toho, jak bude oblíkaná ve vysílání :roll:


Monca,co si vzpominam,byla z jednou top kocenek,uzasny vlasy,bajecny chovani,vzdy! sexy obleceni a absolutne fantasticky nozky,nemyslim si,ze z jedny nepovedeny fotky se da neco vyvodit :-D
Doporucuji uloz.to,tam je,jeste,nekolik jejich,naprosto uzasnych videi :slint

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14812
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 27. pro 2022 7:39:51


Foot Lover
Příspěvky: 191
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » úte 27. pro 2022 11:23:52

No nádhera! Ještĕ otevřené botičky a už se nám Soňa vrátí pomalu do formy! Ono to jde! Nedovedu si v praxi ředstavit, že by např. Petra Eliáš, Jana Havrdová nebo Lucka Váchová, oblékly ty hadry, co kolikrát na sobĕ mĕla Soňa! Už jsem nevĕřil, úe to nĕkdy napíšu, ale Soni to na tĕch fotkách fakt sluší! Dĕkuji!

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14812
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » úte 27. pro 2022 11:36:52

Foot Lover píše:No nádhera! Ještĕ otevřené botičky a už se nám Soňa vrátí pomalu do formy! Ono to jde! Nedovedu si v praxi ředstavit, že by např. Petra Eliáš, Jana Havrdová nebo Lucka Váchová, oblékly ty hadry, co kolikrát na sobĕ mĕla Soňa! Už jsem nevĕřil, úe to nĕkdy napíšu, ale Soni to na tĕch fotkách fakt sluší! Dĕkuji!


Úplnej souhlas, přijde mně, že i tak nějak omládla, moc jí to sekne, když na sobě nemá ty babkovský hadry ;)

Foot Lover
Příspěvky: 191
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » ned 01. led 2023 0:50:20

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:No nádhera! Ještĕ otevřené botičky a už se nám Soňa vrátí pomalu do formy! Ono to jde! Nedovedu si v praxi ředstavit, že by např. Petra Eliáš, Jana Havrdová nebo Lucka Váchová, oblékly ty hadry, co kolikrát na sobĕ mĕla Soňa! Už jsem nevĕřil, úe to nĕkdy napíšu, ale Soni to na tĕch fotkách fakt sluší! Dĕkuji!


Úplnej souhlas, přijde mně, že i tak nějak omládla, moc jí to sekne, když na sobě nemá ty babkovský hadry ;)


Přesnĕ tak! Působí uvolnĕnĕ, předtím jako by nebyla ve své kůži. A taky která normální a mladá
holka, by byla... Snad tenhle zázrak bude pokračovat i v roce 2023.

hogofogo
Příspěvky: 133
Registrován: ned 24. kvě 2015 0:43:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod hogofogo » pon 09. led 2023 6:06:20

Hmm,tak to vypada,ze to byl jen vanocni darecek,dnes uz Sona opet pokracuje v zabehlem jeptiskovskem stylu.Vecna skoda,vypadala tak nadejne.... :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14812
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pon 09. led 2023 8:19:42

hogofogo píše:Hmm,tak to vypada,ze to byl jen vanocni darecek,dnes uz Sona opet pokracuje v zabehlem jeptiskovskem stylu.Vecna skoda,vypadala tak nadejne.... :cry: :cry: :cry:


No, bohužel je to tak, zas otřesný kalhoty a k tomu jakási blůza, prostě oblečení jak když jde na vlak...bojím se bojím, že dvě vysílání před vánocemi, co vypadala výborně byly ty pověstné dvě vlaštovičky, co jaro nedělají....

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » pon 09. led 2023 8:31:08

Bič Boží píše:
hogofogo píše:Hmm,tak to vypada,ze to byl jen vanocni darecek,dnes uz Sona opet pokracuje v zabehlem jeptiskovskem stylu.Vecna skoda,vypadala tak nadejne.... :cry: :cry: :cry:


No, bohužel je to tak, zas otřesný kalhoty a k tomu jakási blůza, prostě oblečení jak když jde na vlak...bojím se bojím, že dvě vysílání před vánocemi, co vypadala výborně byly ty pověstné dvě vlaštovičky, co jaro nedělají....


A vy jste očekávali změnu k lepšímu? :lol:

Foot Lover
Příspěvky: 191
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pon 09. led 2023 12:29:19

Já tajnĕ ve zmĕnu doufal. Mĕ nejvíc zaráží ten fakt, že Soni je fakt jedno, co na ni navlečou. Naprostá rezignace.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 119 hostů