Soňa Baranová

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14989
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » čtv 08. říj 2020 13:43:45

fibicz píše:
Bič Boží píše:Na tohle se dobře kouká, ale u Soni bohužel jen výjimka, co potvrzuje skutečnost, že se oblíká jak bába na trh ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://www.uloz.to/K5uqTaub23Jl/sona-b ... -300920-ts


Tady je fakt hezká, ale celkově mi přijde, že oba ztratili náboj, který to dříve mělo. On už je tam dost trapný. Ale lidi si je na FB chválí, tak nevím, asi jen můj názor.


Myslím, že to není jen tvůj pocit, asi je opravdu čas na nějakou změnu, tohle složení Soňa + Blaho už se přežilo....

Foot Lover
Příspěvky: 200
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pát 09. říj 2020 8:54:52

Tak nĕkteré ty příspĕvky na FB DR k této dvojici jsou už skoro pro návštĕvu psychologa. Nĕkdy mám pocit, že pro nĕkteré na tom FB je smyslem života dennĕ vidĕt Ondru a Soňu a bez nich vlastnĕ život nemá žádný smysl. To je fakt úlet. :lol: Souhlasím, že, bohužel oba ztratili jiskru, glanc.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14989
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 09. říj 2020 10:40:50

Foot Lover píše:Tak nĕkteré ty příspĕvky na FB DR k této dvojici jsou už skoro pro návštĕvu psychologa. Nĕkdy mám pocit, že pro nĕkteré na tom FB je smyslem života dennĕ vidĕt Ondru a Soňu a bez nich vlastnĕ život nemá žádný smysl. To je fakt úlet. :lol: Souhlasím, že, bohužel oba ztratili jiskru, glanc.


Ještě, že FB nemám, asi bych se neudržel a něco tam napsal :-D

beaver
Příspěvky: 159
Registrován: úte 21. led 2020 14:42:44

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod beaver » pát 09. říj 2020 11:27:05

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Tak nĕkteré ty příspĕvky na FB DR k této dvojici jsou už skoro pro návštĕvu psychologa. Nĕkdy mám pocit, že pro nĕkteré na tom FB je smyslem života dennĕ vidĕt Ondru a Soňu a bez nich vlastnĕ život nemá žádný smysl. To je fakt úlet. :lol: Souhlasím, že, bohužel oba ztratili jiskru, glanc.


Ještě, že FB nemám, asi bych se neudržel a něco tam napsal :-D


A to je možná ta chyba ... když jim jejich fanoušci stále mažou med kolem huby, myslí si dotyční, jací opravdu jsou úžasní v práci i životě. že se profesně zastavili, o tom není pochyb ...

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8893
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » pát 09. říj 2020 11:59:11

beaver píše:
Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Tak nĕkteré ty příspĕvky na FB DR k této dvojici jsou už skoro pro návštĕvu psychologa. Nĕkdy mám pocit, že pro nĕkteré na tom FB je smyslem života dennĕ vidĕt Ondru a Soňu a bez nich vlastnĕ život nemá žádný smysl. To je fakt úlet. :lol: Souhlasím, že, bohužel oba ztratili jiskru, glanc.


Ještě, že FB nemám, asi bych se neudržel a něco tam napsal :-D


A to je možná ta chyba ... když jim jejich fanoušci stále mažou med kolem huby, myslí si dotyční, jací opravdu jsou úžasní v práci i životě. že se profesně zastavili, o tom není pochyb ...


Podobně to je na FB SaDo. Tam zas mají některý fanatický divačky potřebu neustále srovnávat nově příchozí moderátorky Báru a Petru se zemřelou Lekešovou :roll: Jako kdyby nedokázaly pochopit, že už se to nedá vrátit, a život jde dál...


Co se brněnskýho DR, tak tahle dvojice už měla vyletět už dávno. Ostravský DR je opravdu jiná liga, ty jejích moderátorský dvojice mi příjdou daleko lepší, profesionálnější. Už jen tím, že nemají potřebu se pořád všemu infantilně řehnit.

beaver
Příspěvky: 159
Registrován: úte 21. led 2020 14:42:44

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod beaver » pát 09. říj 2020 21:22:19

Je zvláštní, že Poláčková (za svobodna) vysílá z Ostravy, když bydlí v Brně ...

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8893
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » pát 09. říj 2020 21:53:48

beaver píše:Je zvláštní, že Poláčková (za svobodna) vysílá z Ostravy, když bydlí v Brně ...

Už bydlí v(rodné) Praze, zdroj: https://www.ceskatelevize.cz/lide/veronika-kaderabkova/

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 566
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Admin » ned 11. říj 2020 1:45:39

fibicz píše:Tady je fakt hezká, ale celkově mi přijde, že oba ztratili náboj, který to dříve mělo. On už je tam dost trapný. Ale lidi si je na FB chválí, tak nevím, asi jen můj názor.

I můj, nejsi v tom sám. :roll:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14989
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » ned 11. říj 2020 14:43:41


Foot Lover
Příspěvky: 200
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pon 12. říj 2020 9:01:02

Tak třeba dnešní reakce na FB DR:

Mirka Jurečková no super - už aby tam byl Ondra se Soničkou - dneska to bylo nemile překvapeni ....

Má smysl takovým fanatikům odporovat? Já se ani nedivím, že studio Brno už je tam kolikrát i 14 dní vkuse.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 hostů