Karolína Sochorová

Anguilla
Příspěvky: 38
Registrován: pon 22. čer 2020 18:42:34

Re: Karolína Sochorová

Příspěvekod Anguilla » úte 03. srp 2021 11:45:47

Topinka mě sere je tam furt krasnejch holek mají dost proč tam nějakou nedají a šou tam furt tihle buzeranti občas je tam Jana ...ať mi neříkají že by to nějaká holka nevzala ?

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Karolína Sochorová

Příspěvekod marekg » úte 03. srp 2021 12:34:33

Anguilla píše:Topinka mě sere je tam furt krasnejch holek mají dost proč tam nějakou nedají a šou tam furt tihle buzeranti občas je tam Jana ...ať mi neříkají že by to nějaká holka nevzala ?


Tak hlavně, že před bezmála třemi měsíci představovali jako novou posilu Kláru Bazalovou. Klára byla v S6 naposledy přesně před měsícem. Od té doby se tam objevuje v pondělí Petra a Jana byla všehovšudy dvakrát za tu dobu v S6 :shock: Jinak je zpravodajství v režii Topinky, Pacnera a občas toho Šilhana ze zahraniční redakce.

Stejnej případ je i Devadesátka. Tam zase dominuje Václavek a Fojta. Díly, kterými provází moderátorka - většinou Zuzka, a teď když není Newsroom, i Tereza Řezníčková - se za měsíc dají spočítat na prstech jedné (a půl) ruky. Ostuda :-x

Hlavně, že mají plnou hubu genderové vyváženosti a rovnosti šancí :lol: Ta pro ně platí, jen když se jim to hodí, asi. Protože v těch dvou zmiňovaných pořadech jaksi nefunguje.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 105 hostů