Anežka Vrbicová

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Admin » úte 28. čer 2022 16:57:43

Tak nám bohužel končí další reportérka a hned ta z nejkrásnějších. :-(
Obrázek

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod marekg » úte 28. čer 2022 17:58:00

Admin píše:Tak nám bohužel končí další reportérka a hned ta z nejkrásnějších. :-(
Obrázek


Tak to je opravdu obrovská škoda, patřila k těm nejlepším reportérkám na Nově :-( Tipuju, že směřuje do státní správy, nebo soukromýho sektoru - na post nějaké mluvčí úřadu, nebo firmy. Ale nechme se překvapit.

Na druhou stranu, uměla si to sama pro sebe správně vyhodnotit, kdy už je na čase jít o dům dál. Ne jako některý prominentní, okoukaný ksichty v ČT, který vídáme pětadvacet a více let na obrazovce, který tam mají svý jistý a budou tam trčet až do odchodu do důchodu. Někteří možná i dýl :roll:

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Admin » úte 28. čer 2022 18:02:47

marekg píše:
Admin píše:Tak nám bohužel končí další reportérka a hned ta z nejkrásnějších. :-(
Obrázek


Tak to je opravdu obrovská škoda, patřila k těm nejlepším reportérkám na Nově :-( Tipuju, že směřuje do státní správy, nebo soukromýho sektoru - na post nějaké mluvčí úřadu, nebo firmy. Ale nechme se překvapit.

Na druhou stranu, uměla si to sama pro sebe správně vyhodnotit, kdy už je na čase jít o dům dál. Ne jako některý prominentní, okoukaný ksichty v ČT, který vídáme pětadvacet a více let na obrazovce, který tam mají svý jistý a budou tam trčet až do odchodu do důchodu. Někteří možná i dýl :roll:

Jelikož ne moc dávno získala titul ing, tak by asi mluvčí (což mě taky napadlo jako první) nebylo asi nic moc. No necháme se překvapit.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14806
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Bič Boží » stř 29. čer 2022 8:39:27

Na tom IG píše, že na Nově končí, může to sice znamenat cokoli, ale něco mně říká, že se bude konat přestup na jinou stanici, kde jí bude dán větší prostor....což asi na ČT nebude, neb tam chcípl pes a všude samý starý struktury, případně Topinka....

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod marekg » stř 29. čer 2022 10:47:54

Bič Boží píše:Na tom IG píše, že na Nově končí, může to sice znamenat cokoli, ale něco mně říká, že se bude konat přestup na jinou stanici, kde jí bude dán větší prostor....což asi na ČT nebude, neb tam chcípl pes a všude samý starý struktury, případně Topinka....


Troufám si tvrdit, že na CNN Prima News by si nepolepšila, spíš naopak.

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Admin » stř 29. čer 2022 19:20:17

Bič Boží píše:Na tom IG píše, že na Nově končí, může to sice znamenat cokoli, ale něco mně říká, že se bude konat přestup na jinou stanici, kde jí bude dán větší prostor....což asi na ČT nebude, neb tam chcípl pes a všude samý starý struktury, případně Topinka....

Nikde na tom IG nevidím, že by končila pouze na Nově, spíš mi to připadá jako konec v TV obecně.
Tipl bych si, že se posune dál a hlavně výš, teda profesně.

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod marekg » stř 29. čer 2022 19:30:43

Máš vlastně pravdu pravdu. Z věty "Zazvonil zvonec a jedné TELEVIZNÍ pohádky je konec" lze vyvodit, že se v budoucnu bude pohybovat mimo TV. Každopádně je to škoda.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14806
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Bič Boží » stř 29. čer 2022 20:32:18

Admin píše:
Bič Boží píše:Na tom IG píše, že na Nově končí, může to sice znamenat cokoli, ale něco mně říká, že se bude konat přestup na jinou stanici, kde jí bude dán větší prostor....což asi na ČT nebude, neb tam chcípl pes a všude samý starý struktury, případně Topinka....

Nikde na tom IG nevidím, že by končila pouze na Nově, spíš mi to připadá jako konec v TV obecně.
Tipl bych si, že se posune dál a hlavně výš, teda profesně.


Nevím, někde jsem to četl v jejích odpovědích, i tak je to asi jedno, každopádně bude fuč a naše domněnky s tím moc nesvedou...tak uvidíme, kde se objeví, snad nepůjde dělat mluvčí zEmanovi ;)

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod marekg » stř 29. čer 2022 20:43:29

Bič Boží píše:
Admin píše:
Bič Boží píše:Na tom IG píše, že na Nově končí, může to sice znamenat cokoli, ale něco mně říká, že se bude konat přestup na jinou stanici, kde jí bude dán větší prostor....což asi na ČT nebude, neb tam chcípl pes a všude samý starý struktury, případně Topinka....

Nikde na tom IG nevidím, že by končila pouze na Nově, spíš mi to připadá jako konec v TV obecně.
Tipl bych si, že se posune dál a hlavně výš, teda profesně.


Nevím, někde jsem to četl v jejích odpovědích, i tak je to asi jedno, každopádně bude fuč a naše domněnky s tím moc nesvedou...tak uvidíme, kde se objeví, snad nepůjde dělat mluvčí zEmanovi ;)


Tak to snad ne, doufám. Ale Topinka by tu funkci mluvčího exprezidenta určitě vzal. Na zkrácenej úvazek, jako vedlejšák k moderování moderování S6, S24 a 90´ :lol:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14806
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Anežka Vrbicová

Příspěvekod Bič Boží » stř 29. čer 2022 20:49:59

marekg píše:
Tak to snad ne, doufám. Ale Topinka by tu funkci mluvčího exprezidenta určitě vzal. Na zkrácenej úvazek, jako vedlejšák k moderování S6, S24 a 90´ :lol:

Topinka by to zvládl, postavil by si stan kromě na Kavkách ještě i na Hradě a byl by všudypřítomný :-D jen by mu ještě o trochu víc smrděly nohy...když by musel v těch jedněch botách, ve kterých moderuje vše, odejít ještě na vedlejšák na Hrad 8-)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 94 hostů