Klára Radilová (dříve Bazalová)

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Admin » pon 05. črc 2021 19:52:50

marekg píše:
Bič Boží píše:V té modré vypadá přímo božsky :-D

Jj, modrá je dobrá :-D

Jj, Sigmáááááá. :mrgreen:

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod marekg » pát 09. črc 2021 20:21:38

Klára místo S6 dnes za stolem v S24 :roll:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://uloz.to/file/eMIBnySLEJek/klara ... xgAwEyMN==

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod marekg » pon 19. črc 2021 22:12:40


Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 567
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Admin » úte 20. črc 2021 19:08:48

marekg píše:Klára má krásný úsměv :-)

Klára je krásná úplně komplet celá. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Bič Boží » úte 20. črc 2021 19:37:06

Admin píše:
marekg píše:Klára má krásný úsměv :-)

Klára je krásná úplně komplet celá. :mrgreen:


Máš pravdu, je krásná, a proto ji nacpali za stůl do S24 a v ranním S6 se donekonečna celej v záběru producíruje pomačkanej smraďoch Topinka :?

Anguilla
Příspěvky: 38
Registrován: pon 22. čer 2020 18:42:34

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Anguilla » úte 20. črc 2021 20:27:10

Ten mě sere to nemaj kudla nějakou holku?Furt Topinka a občas tam proběhne Petra aby se neřeklo ať jde slavná ČT do háje..

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 14781
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Bič Boží » úte 20. črc 2021 20:28:40

Anguilla píše:Ten mě sere to nemaj kudla nějakou holku?Furt Topinka a občas tam proběhne Petra aby se neřeklo ať jde slavná ČT do háje..


Ámen, pod to se podepisuju....

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod marekg » úte 20. črc 2021 22:55:06

Celý S6 jde už pár let pomalu a jistě do kytek :cry: A to hlavně po personální stránce. Já si pamatuju dobu kolem roku 2013, když tenhle pořad vysílal na dnešní poměry z předpotopního studia. Ale ti, kteří byli členy týmu, kterej S6 moderoval, to byla elita - Světlana Witowská, Bára Kroužková, Míša Hergetová, Petra Krmelová,usměvavá Žaneta, Jolka. Dnešní tvář Událostí - Jana Peroutková, v něm začínala svojí kariéru v ČT. Odchod P.Krmelové před koncem r.2017 a následný neustálý změny na postech zprávařů odstartoval personální sešup S6, kterej trvá IMO dodnes. Nad vodou to tam nějak drží stále kouzelná Žaneta a už poněkud okoukaná Jolka, která by už taky mohla být vystřídána. Když milou a normální Petru K. nahradil po jejím odchodu ze dne na den seriózní Václavek, tak jsem si říkal, že horší už to snad být nemůže. Ale pokud nám dnes jako novou "elitu" a "zosobnění veřejnoprávnosti" v S6 předkládá ČT typy jako Topinku, Šilhana a Pacnera na pozici zprávařů, tak to je sešup přímo děsivej :cry:

Pítrs
Příspěvky: 163
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod Pítrs » úte 20. črc 2021 23:05:30

marekg píše:Celý S6 jde už pár let pomalu a jistě do kytek :cry: A to hlavně po personální stránce. Já si pamatuju dobu kolem roku 2013, když tenhle pořad vysílal na dnešní poměry z předpotopního studia. Ale ti, kteří byli členy týmu, kterej S6 moderoval, to byla elita - Světlana Witowská, Bára Kroužková, Míša Hergetová, Petra Krmelová,usměvavá Žaneta, Jolka. Dnešní tvář Událostí - Jana Peroutková, v něm začínala svojí kariéru v ČT. Odchod P.Krmelové před koncem r.2017 a následný neustálý změny na postech zprávařů odstartoval personální sešup S6, kterej trvá IMO dodnes. Nad vodou to tam nějak drží stále kouzelná Žaneta a už poněkud okoukaná Jolka, která by už taky mohla být vystřídána. Když milou a normální Petru K. nahradil po jejím odchodu ze dne na den seriózní Václavek, tak jsem si říkal, že horší už to snad být nemůže. Ale pokud nám dnes jako novou "elitu" a "zosobnění veřejnoprávnosti" v S6 předkládá ČT typy jako Topinku, Šilhana a Pacnera na pozici zprávařů, tak to je sešup přímo děsivej :cry:

Zapomněl jsi na Danielu ;) Jinak pravda pravdoucí, je to katastrófe :evil:

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8896
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Klára Bazalová

Příspěvekod marekg » úte 20. črc 2021 23:37:12

Pítrs píše:
marekg píše:Celý S6 jde už pár let pomalu a jistě do kytek :cry: A to hlavně po personální stránce. Já si pamatuju dobu kolem roku 2013, když tenhle pořad vysílal na dnešní poměry z předpotopního studia. Ale ti, kteří byli členy týmu, kterej S6 moderoval, to byla elita - Světlana Witowská, Bára Kroužková, Míša Hergetová, Petra Krmelová,usměvavá Žaneta, Jolka. Dnešní tvář Událostí - Jana Peroutková, v něm začínala svojí kariéru v ČT. Odchod P.Krmelové před koncem r.2017 a následný neustálý změny na postech zprávařů odstartoval personální sešup S6, kterej trvá IMO dodnes. Nad vodou to tam nějak drží stále kouzelná Žaneta a už poněkud okoukaná Jolka, která by už taky mohla být vystřídána. Když milou a normální Petru K. nahradil po jejím odchodu ze dne na den seriózní Václavek, tak jsem si říkal, že horší už to snad být nemůže. Ale pokud nám dnes jako novou "elitu" a "zosobnění veřejnoprávnosti" v S6 předkládá ČT typy jako Topinku, Šilhana a Pacnera na pozici zprávařů, tak to je sešup přímo děsivej :cry:

Zapomněl jsi na Danielu ;) Jinak pravda pravdoucí, je to katastrófe :evil:


Nebyla Elle jen v předchůdci S6, v Dobrém ránu? V S6 kolem r.2013 snad už nebyla, nebo mi něco uniklo? Já jsem S6 začal sledovat až v r. 2013, takže ohledně toho, co bylo předtím, mám mezery.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů