Soňa Baranová

Foot Lover
Příspěvky: 200
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pát 18. zář 2020 12:47:44

Taky jsem dnes koukal! To musí O. Blaho dostat náhlou indispozici, aby zkostnatĕlá ČT udĕlala nĕjakou zmĕnu. Holky byly výborné! A nepřipadal jsem si jako v osmdesátých letech minulého století. I na facebooku DR bylo dost pochval. Mám Soňu rád, je to krásná holka, třeba jí to otevře oči.

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8893
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » pát 18. zář 2020 12:51:53

Bič Boží píše:
beaver píše:Víte co donutí člověka ke změně? Konkurence. Dnešní DR jasně naznačilo, kdo by tou konkurencí mohl být a kdoví, jestli se nedočkáme druhé moderátorské dvojice z Brna. Zuzka Barilovic dnes zazářila elegancí, outfitem a strčila starosvětskou SB na vedlejší kolej.


Souhlas - obě, tedy Zuzka i Monika Staňková byly o parník před Soňou, a to říkám jako její velkej fanda...vůbec by nevadilo, ba právě naopak, aby ty holky vytvořily konkurenční dvojici...třeba by i Soňa s Blahem zjistili, že už to poslední dobou (poslední roky) není ono...


Není potřeba žádnou "konkurenční" dvojici. Stačí tu současnou konečně vyměnit za novou, nejlépe čistě ženskou dvojici. Vůbec mi připadá, že TS Brno nemá, co se týče obsazení těch oddechových pořadů, poslední dobou štěstí. Nejdřív ten tragickej pokus-omyl v SaDo s Adamcovou a i ta současná dvojice není IMO úplně to poravý ořechový. DR je na tom ještě hůř, prostě vyměnit, vyměnit...

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15069
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 18. zář 2020 13:04:24

pandrakula píše:No a hlavne nam obe nove moderatorky pripravily spoustu velmi zajimavych upskirtu.


A to je moc dobře, Soňa ve svých pytloidních oděvech málem neukáže ani kotníky... :-(

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15069
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » pát 18. zář 2020 13:06:05

marekg píše:
Bič Boží píše:
beaver píše:Víte co donutí člověka ke změně? Konkurence. Dnešní DR jasně naznačilo, kdo by tou konkurencí mohl být a kdoví, jestli se nedočkáme druhé moderátorské dvojice z Brna. Zuzka Barilovic dnes zazářila elegancí, outfitem a strčila starosvětskou SB na vedlejší kolej.


Souhlas - obě, tedy Zuzka i Monika Staňková byly o parník před Soňou, a to říkám jako její velkej fanda...vůbec by nevadilo, ba právě naopak, aby ty holky vytvořily konkurenční dvojici...třeba by i Soňa s Blahem zjistili, že už to poslední dobou (poslední roky) není ono...


Není potřeba žádnou "konkurenční" dvojici. Stačí tu současnou konečně vyměnit za novou, nejlépe čistě ženskou dvojici. Vůbec mi připadá, že TS Brno nemá, co se týče obsazení těch oddechových pořadů, poslední dobou štěstí. Nejdřív ten tragickej pokus-omyl v SaDo s Adamcovou a i ta současná dvojice není IMO úplně to poravý ořechový. DR je na tom ještě hůř, prostě vyměnit, vyměnit...


Vím, že nemáš rád Blaha, ale Soňu bych ještě nezatracoval, třeba by s radikální změnou přišla i radikální změna u ní :-)

Foot Lover
Příspěvky: 200
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » pát 18. zář 2020 13:19:17

Už jsem to tady kdysi psal, že čistĕ ženská moderátorská dvojice není určitĕ na škodu, spíš naopak. Vždyť Sama Doma taky nemá moderátora chlapa. Teď už jenom čekám, kdy na dnešní dvojici v DR "zakleknou" rádoby puritáni z ČT a donutí je navlékat bezduché hadry a róby až na zem. Dnes to byla moc příjemná zmĕna!

fibicz
Příspěvky: 70
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod fibicz » pát 18. zář 2020 23:24:24

Ten pocit, když vedlejší moderátorka je oblečená lépe než moderátorka hlavní. Fakt ostuda...

Uživatelský avatar
marekg
Moderátor - Sponzor
Příspěvky: 8893
Registrován: sob 22. srp 2015 1:59:51

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod marekg » sob 19. zář 2020 0:52:22

A co teprve, když moderátorku DRzBR zastíní hostka, že? :-)

V tomto případě do růžových šatiček oblečená a otevřených botiček obutá Renata Růžová, moderátorka brněnskýho Hitradia City - 27.07.2020
Obrázek
https://uloz.to/file/F8f17umNVoHy/renat ... 072020-mp4
Komu to víc sluší, je myslím jasný.

Foot Lover
Příspěvky: 200
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Foot Lover » sob 19. zář 2020 4:58:55

Ukázková fotka! Do očí bijící rozdíl. Slečna/paní luxusní a Soňa s Ondrou asi v přípravĕ na návštĕvu večerního koncertu filharmonie... :lol:

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15069
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod Bič Boží » čtv 08. říj 2020 12:21:08

Na tohle se dobře kouká, ale u Soni bohužel jen výjimka, co potvrzuje skutečnost, že se oblíká jak bába na trh ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://www.uloz.to/K5uqTaub23Jl/sona-b ... -300920-ts

fibicz
Příspěvky: 70
Registrován: stř 17. čer 2015 19:41:01

Re: Soňa Baranová

Příspěvekod fibicz » čtv 08. říj 2020 12:27:02

Bič Boží píše:Na tohle se dobře kouká, ale u Soni bohužel jen výjimka, co potvrzuje skutečnost, že se oblíká jak bába na trh ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://www.uloz.to/K5uqTaub23Jl/sona-b ... -300920-ts


Tady je fakt hezká, ale celkově mi přijde, že oba ztratili náboj, který to dříve mělo. On už je tam dost trapný. Ale lidi si je na FB chválí, tak nevím, asi jen můj názor.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Willdda a 100 hostů