Petra Eliáš Voláková

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15340
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Bič Boží » úte 07. kvě 2024 6:51:02

Foot Lover píše:Krásná a charizmatická Petra, dnes zahájila nový týden s úsmĕvem na rtech a své sexy nožky nechala vklouznout do sexy sandálků. :dekuji Hned je ten den krásnĕjší! ;)


Naprostý souhlas, je nádherná 8-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://webshare.cz/#/file/V80BTvDWqW/p ... 060524-mp4

Pítrs
Příspěvky: 168
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Pítrs » úte 07. kvě 2024 21:16:48

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Krásná a charizmatická Petra, dnes zahájila nový týden s úsmĕvem na rtech a své sexy nožky nechala vklouznout do sexy sandálků. :dekuji Hned je ten den krásnĕjší! ;)


Naprostý souhlas, je nádherná 8-)



No, ona ani Kačenka nebyla minulé pondělí marná :-P

Foot Lover
Příspěvky: 225
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Foot Lover » stř 08. kvě 2024 2:27:38

Bohynĕ otevřených botiček, byla krásná i dnes (v úterý) a ať zmĕní účes jakkoliv, tak jí sluší. Dnes jako panenka. Ale objektivnĕ dodám, že i paní Martinĕ to sluší! Bohužel, ve svátek SD nevysílá, tak holky budou okradeny o jeden den, kdy se mohly ukázat, což je hřích.

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15340
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Bič Boží » ned 16. čer 2024 20:08:44

Krásná Petra a její půvaby v otevřených botičkách :slint :slint
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
https://webshare.cz/#/file/SFlRpv5zhN/p ... 280524-mp4

Foot Lover
Příspěvky: 225
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Foot Lover » stř 19. čer 2024 1:47:53

Krásná Petra - a ta holka snad vůbec nestárne a naopak zraje jako víno! - stihla rozdat svůj půvab na poslední chvíli! :dekuji Já mám pocit, že SD končí každým rokem dřív a dřív. Sotva holky začnou okouzlovat, šmitec, konec, nazdar v září!

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15340
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Bič Boží » stř 19. čer 2024 7:39:40

Foot Lover píše:Krásná Petra - a ta holka snad vůbec nestárne a naopak zraje jako víno! - stihla rozdat svůj půvab na poslední chvíli! :dekuji Já mám pocit, že SD končí každým rokem dřív a dřív. Sotva holky začnou okouzlovat, šmitec, konec, nazdar v září!


To taky moc nechápu, proč to končí začátkem června znovu začíná koncem září...to ve zbylé době nejsou ženy samy doma? :-D :cry:

Pítrs
Příspěvky: 168
Registrován: ned 17. kvě 2015 22:07:13

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Pítrs » stř 19. čer 2024 16:53:37

Bič Boží píše:
Foot Lover píše:Krásná Petra - a ta holka snad vůbec nestárne a naopak zraje jako víno! - stihla rozdat svůj půvab na poslední chvíli! :dekuji Já mám pocit, že SD končí každým rokem dřív a dřív. Sotva holky začnou okouzlovat, šmitec, konec, nazdar v září!


To taky moc nechápu, proč to končí začátkem června znovu začíná koncem září...to ve zbylé době nejsou ženy samy doma? :-D :cry:

Chodí venčit do parku a kafrat u vína a latéčka na zahrádkách, to by se mohly ČT rozhodit ty "koláče" :lol: :lol:

Foot Lover
Příspěvky: 225
Registrován: úte 06. lis 2018 6:31:01
Bydliště: Ostrava

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Foot Lover » čtv 29. srp 2024 9:20:02

Kdyby se pořad Sama Doma vysílal i v létĕ, tak by se nejen díky svůdné a krásné Petře❤ rozhodily ČT koláče, ale v tom ráji sexy letních sandálků, letních šatiček, odhalených ramínek, krásných nohou atd., by popraskaly objektivy kamer. 8-)

Ale zase by ten pořad získal více mužské populace, co se sledovanosti týče. Třeba já jsem sledoval počasí na TV Prima vyloženĕ kvůli sexy Petře❤ a jejímu krásnĕ znĕjícímu hlasu, protože jinak mnĕ stačilo se ráno kouknout z okna... ;)

Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 575
Registrován: pát 15. kvě 2015 16:16:51

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Admin » čtv 29. srp 2024 23:48:51

Foot Lover píše:Třeba já jsem sledoval počasí na TV Prima vyloženĕ kvůli sexy Petře❤ a jejímu krásnĕ znĕjícímu hlasu, protože jinak mnĕ stačilo se ráno kouknout z okna... ;)

Mě se ještě moc líbila Tina Pletánková :slint

Uživatelský avatar
Bič Boží
Moderátor
Příspěvky: 15340
Registrován: sob 16. kvě 2015 8:38:49

Re: Petra Eliáš Voláková

Příspěvekod Bič Boží » sob 31. srp 2024 0:59:41

Admin píše:
Foot Lover píše:Třeba já jsem sledoval počasí na TV Prima vyloženĕ kvůli sexy Petře❤ a jejímu krásnĕ znĕjícímu hlasu, protože jinak mnĕ stačilo se ráno kouknout z okna... ;)

Mě se ještě moc líbila Tina Pletánková :slint


Jo, jo, to bylo její...." vězte, bude líp".... ;) Teď je mně z parafráze tohoto od nejmenované politické strany lehce šoufl 8-)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host